Dla profesjonalistów tylko EURO-LIFT – Windy24
Home / Aktualności / Dla profesjonalistów tylko EURO-LIFT

Dla profesjonalistów tylko EURO-LIFT

Targi Kielce zapraszają na jedyne targi branży dźwigów w tej części Europy. Nie zabraknie też specjalistycznych konferencji.

Na Targach EURO-LIFT prezentowane są z pewnością wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. A tematyka jest naprawdę szeroka. Od urządzeń dźwigowych i komponentów do wind, napędów, kabin, drzwi i lin windowych począwszy, poprzez sterowniki, systemy kontroli i bezpieczeństwa, elementy obsługowe i wskazujące, hydraulikę, osprzęt i wyposażenia, a na prasie fachowej skończywszy. O atrakcyjności rynku polskiego, jako odbiorcy tej branży, świadczy 60% udział w targach firm spoza naszego kraju.

Zapraszamy od 22 do 24 października 2014 roku.
Targom towarzyszą rzecz jasna specjalistyczne spotkania i konferencje. W 2014 roku Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów zaprasza do dyskusji na temat: dotacje unijne a finansowanie rewitalizacji budynków wielorodzinnych oraz dostęp osób niepełnosprawnych do nieruchomości.

W ramach pierwszego spotkania, organizowanego przy udziale periodyku Administrator, rozmowy toczyć będą się m.in. o programach energooszczędności, funduszach spójności 2014-2020, modernizacji dźwigów czy wymogach formalno-prawnych przy modernizacji budynków.

Współorganizatorami drugiego spotkania będą z kolei European Lift Association, Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz KRIU. Tutaj specjaliści podejmą tematy związane przede wszystkim z wymaganiami UE co do specjalistycznego przystosowania wind dla osób niepełnosprawnych także w starym budownictwie.

Promocja jeszcze do 30 czerwca
Lista wystawców targów EURO-LIFT z dnia na dzień staje się coraz dłuższa. Dlatego już teraz warto zaznaczyć udział swojej firmy w wystawie. Wcześniejsze zgłoszenie jest gwarancją nie tylko niższej ceny ale również lepszej lokalizacji stoiska.

Źródło: Targi Kielce S.A.
http://domybezbarier.pl/windy-lodz
Targi Kielce zapraszają na jedyne targi branży dźwigów w tej części Europy. Nie zabraknie też specjalistycznych konferencji. Na Targach EURO-LIFT prezentowane są z pewnością wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. A tematyka jest naprawdę szeroka. Od urządzeń dźwigowych i komponentów do wind, napędów, kabin, drzwi i lin windowych począwszy, poprzez sterowniki, systemy kontroli i bezpieczeństwa, elementy obsługowe i wskazujące, hydraulikę, osprzęt i wyposażenia, a na prasie fachowej skończywszy. O atrakcyjności rynku polskiego, jako odbiorcy tej branży, świadczy 60% udział w targach firm spoza naszego kraju. Zapraszamy od 22 do 24 października 2014 roku. Targom towarzyszą rzecz jasna specjalistyczne spotkania i konferencje.…

Review Overview

User Rating: 4.58 ( 1 votes)

About Redakcja

Leave a Reply