Mobilność – słowo naszych czasów. Również gdy mowa o windzie – Windy24
Home / Aktualności / Mobilność – słowo naszych czasów. Również gdy mowa o windzie

Mobilność – słowo naszych czasów. Również gdy mowa o windzie

Mobilność może być definiowana na wiele sposobów. Najczęściej rozumie się ją jako zdolność do szybkiego przemieszczania się. Rozwiązania i technologie mobilne znalazły się w kręgu zainteresowań wielu marek, których celem jest ułatwienie poruszania się w mieście: biurowcach, centrach handlowych, szpitalach, hotelach czy na lotniskach.

Dziś mobilność jest jedną z najbardziej pożądanych cech. To określenie obowiązkowe właściwie w każdej dziedzinie życia. Taki powinien być idealny pracownik, komputer, telefon czy dostęp do internetu. Szybkie tempo życia to po prostu znak naszych czasów. Mobilność – słowo naszych czasów. Również gdy mowa o windzie.

Mobilność jest najważniejsza i najbardziej przydatna wtedy, kiedy może ułatwiać codzienne życie – pomagać szybko, sprawie i bezkolizyjnie docierać z miejsca na miejsce. Najbardziej oczywistym elementem elastyczności, zaraz obok aut, komunikacji miejskiej czy samolotów, są bez wątpienia windy, schody oraz chodniki ruchome. Dla przykładu, urządzenia jednego z producentów urządzeń dźwigowych – szwajcarskiego Schindlera – przewożą dziennie miliard osób na całym świecie. Wiele z nich nie musi nawet wciskać przycisku, aby przywołać windę i zamówić kurs. Technologia PORT zapamiętuje bowiem miejsca, do których mają dostęp poszczególni użytkownicy. System za pasażera przygotowuje najbardziej optymalną trasę dotarcia do celu. Co więcej, w maksymalnie krótkim czasie zawozi go do wybranego miejsca.

Mobilność to także słowo klucz gdy mowa o infrastrukturze miejskiej. Cieszą więc kolejne chodniki ruchome w miejskiej przestrzeni. Piesi doceniają też nowe schody i windy na dworcach, w biurowcach czy przejściach podziemnych.

Dziś, kiedy szybkość i wysoka efektywność są symbolem nowoczesności i miejskiej dynamiki, to właśnie niezauważalne na co dzień urządzenia wspomagające komunikację najbardziej przyczyniają się do poprawy jakości naszego życia. Dlatego tak ważny jest ciągły rozwój tej dziedziny i modernizacją infrastruktury windowej.

Źródło: www.schindler.pl, www.corepr.pl

Mobilność może być definiowana na wiele sposobów. Najczęściej rozumie się ją jako zdolność do szybkiego przemieszczania się. Rozwiązania i technologie mobilne znalazły się w kręgu zainteresowań wielu marek, których celem jest ułatwienie poruszania się w mieście: biurowcach, centrach handlowych, szpitalach, hotelach czy na lotniskach. Dziś mobilność jest jedną z najbardziej pożądanych cech. To określenie obowiązkowe właściwie w każdej dziedzinie życia. Taki powinien być idealny pracownik, komputer, telefon czy dostęp do internetu. Szybkie tempo życia to po prostu znak naszych czasów. Mobilność jest najważniejsza i najbardziej przydatna wtedy, kiedy może ułatwiać codzienne życie – pomagać szybko, sprawie i bezkolizyjnie docierać z…

Review Overview

User Rating: Be the first one !

About Redakcja

Leave a Reply