Najlepsze, romantyczne miejsce na oświadczyny? Winda! – Windy24
Home / Windy / Najlepsze, romantyczne miejsce na oświadczyny? Winda!

Najlepsze, romantyczne miejsce na oświadczyny? Winda!

I kilka innych miejsc! To właśnie w windach, a właściwie w jednej windzie warto oświadczyć się najważniejszemu człowiekowi w życiu, zwłaszcza jeżeli jest on fanem pięknych widoków i krajobrazów. Winda to też możliwość pozostania samemu w tej pięknej sytuacji. Oczywiście – nie byle jaka winda, tylko ta oszklona, z której widać świat jak na dłoni.

Oświadczyny w windzie Empire State Building

To dopiero ciekawy pomysł, ponieważ widok rozciągający się z 86. piętra tego budynku zachwyca i łapie za serce. Jest niezapomniany, zwłaszcza nocą, kiedy można wjechać wyżej i zobaczyć, jak piękny jest cały Nowy Jork. Ostatnia winda wjeżdża na 102. piętro około godziny 1:15 w nocy. To dobry czas dla par, które chcą oszczędzić sobie tłumów i obecności gapiów. Wiele młodych osób chce w końcu spędzić tę chwilę we dwoje, ciesząc się tylko swoją obecnością. Istnieje jeszcze wiele innych, przeszklonych wind, które gwarantują podobne doznania, ale ta w Empire State Building jest pod tym względem wyjątkowa.

Inne romantyczne miejsca na świecie

Tak naprawdę, jeżeli chodzi o miejsca, w których oświadczyny będą intymnym przeżyciem, warto wybrać wysokie, przeszklone budynki w większych miastach, chociażby w Warszawie, w których mieszczą się noclegi. Nierzadko po dogadaniu się z obsługą na temat oświadczyn, pracownicy mogą po wręczeniu pierścionka wejść do pokoju z naręczem pięknych róż i uroczystą kolacją. Takie momenty gwarantują nam 100% prywatności w niesamowitym miejscu, z którego widać całe miasto. Bo w końcu jeżeli się oświadczać, to raz i porządnie, a przy okazji w niezapomnianej scenerii. Ciekawy będzie również spacer po takim mieście, które zaobserwowało się podczas oświadczyn wraz z najbliższą osobą – przedłuży to chwile miłości i beztroski podczas takiego pobytu. Oczywiście takie akcje można przeprowadzać w wielu wieżowcach, oferujących hotele i noclegi w apartamentowcach, chociażby we Wrocławiu, który oferuje swoją najwyższą atrakcję – Sky Tower, w której można nie tylko zabukować ekskluzywny pokój, ale skorzystać z usług pracowników, którzy pomogą zaplanować całe przedsięwzięcie.

About Redakcja