Rusza trzecia edycja konkursu Bezpieczna winda – Windy24
Home / Aktualności / Rusza trzecia edycja konkursu Bezpieczna winda

Rusza trzecia edycja konkursu Bezpieczna winda

W tym roku firma Schindler Polska zorganizuje trzecią już edycję konkursu „Bezpieczna winda” pod patronatem medialnym czasopisma „Magazyn Dźwig”, skierowanego do zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Tak, jak w poprzednich edycjach, na laureatów czekają cenne nagrody, mające na celu podniesienie bezpieczeństwa i komfortu podróżowania windami. W tym roku Schindler ufundował zestawy kurtyn świetlnych i czujników 3D. Konkurs rusza 5 maja 2014 i potrwa do 31 sierpnia 2014.

konkurs_Bezpieczna_winda

W Polsce codziennie pracuje około 84 tys. dźwigów. Wiele z nich wymaga modernizacji, by spełnić obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Dostępne na rynku nowoczesne rozwiązania umożliwiają niezakłóconą pracę dźwigów i dają pasażerom gwarancję niezawodności w najbezpieczniejszym dla nim miejscu na ziemi, w domu.

Podnoszenie świadomości zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych legło u podstaw inicjatywy „Bezpieczna winda”, której kolejną, już trzecią edycję, Schindler Polska zorganizuje w tym roku we współpracy z czasopismem „Magazyn Dźwig”.

Filozofią koncernu Schindler jest zapewnianie pasażerom rozwiązań niezawodnych i praktycznych. Spółka wdraża innowacyjne rozwiązania oraz systemy zabezpieczeń mające na celu podniesienie komfortu podróżowania dźwigami. Konkurs „Bezpieczna winda” to kolejna inicjatywa, która w długofalowej perspektywie buduje świadomość zarządców wspólnot i spółdzielni na temat bezpieczeństwa swoich mieszkańców. Z tej przyczyny również nagrody dla zwycięzców łączą w sobie dwie kluczowe wartości Schindler – dbałość o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. W tegorocznej edycji przewidziano zestawy modernizacyjne zawierające kurtynę świetlną i czujnik 3D. Kurtyna świetlna służy podwyższeniu bezpieczeństwa pasażerów, chroni przed wandalizmem oraz obniża awaryjność napędu drzwi. Czujnik 3D to natomiast urządzenieinteligentnie monitorujące obszar dostępu do windy i uniemożliwiający kolizję z zamykającymi się drzwiami dźwigu. System ten szczególnie usprawnia podróżowanie osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, matkom borykającym się z dziecięcymi wózkami oraz ludziom starszym.

W konkursie może wziąć udział każda wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa, obiekt użyteczności publicznej bądź obiekt handlowo-usługowy, a także hotelowy, który ma w zasobach przynajmniej jeden dźwig osobowy, dowolnego producenta. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę konkursową, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie www.bezpieczna-winda.pl.

Źródło: www.corepr.pl

W tym roku firma Schindler Polska zorganizuje trzecią już edycję konkursu „Bezpieczna winda” pod patronatem medialnym czasopisma „Magazyn Dźwig”, skierowanego do zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Tak, jak w poprzednich edycjach, na laureatów czekają cenne nagrody, mające na celu podniesienie bezpieczeństwa i komfortu podróżowania windami. W tym roku Schindler ufundował zestawy kurtyn świetlnych i czujników 3D. Konkurs rusza 5 maja 2014 i potrwa do 31 sierpnia 2014. W Polsce codziennie pracuje około 84 tys. dźwigów. Wiele z nich wymaga modernizacji, by spełnić obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Dostępne na rynku nowoczesne rozwiązania umożliwiają niezakłóconą pracę dźwigów i dają pasażerom gwarancję niezawodności w…

Review Overview

User Rating: Be the first one !

About Redakcja

Leave a Reply